poniedziałek, 14 października 2013

fuksja

Wracam po dobrych kilku tygodniach przerwy spowodowanej regeneracją paznokci. Musiałam je mocno skrócić i poczekać aż odrosną. Trwało to dosyć długo, ponieważ paznokcie non stop się łamały. Po kilku nieudanych kuracjach wróciłam do odżywki Eveline 8w1. Jedynie ona pozwoliła mi zapuścić paznokcie. Co prawda te u palca wskazującego i środkowego prawej ręki wciąż się kruszą, ale nie jest to już takie uciążliwe jak zaraz po wakacjach. Bardzo brakowało mi takich długich i kolorowych pazurków, ale przede wszystkim było mi strasznie przykro, że nie mogę nic dodać na bloga. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie nie będzie mi już potrzebna kolejna przerwa, chociaż to nigdy nie wiadomo.
Dziś dodaję nową notkę z pięknym fuksjowym lakierem w roli głównej i małą cyrkonią na każdym paznokciu. Zaczęłam teraz studia i nie chce mi się trochę bawić w skomplikowane wzory, dlatego na początek dość prosta propozycja jesiennego manicure.


5 komentarzy:

  1. Bardzo ładnie wygląda z tymi cyrkoniami ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. ale cudny kolorek ! <3 i uwielbiam cyrkonie na paznokciach byle nie u siebie bo mnie coś trafia jak cokolwiek wystaje ponad lakier ! natomiast zdjęcia z wzorkami z użyciem cyrkoń ubóstwiam ! :)

    OdpowiedzUsuń