poniedziałek, 11 stycznia 2016

naklejki wodne - koty

Zrobiłam właśnie pierwsze podejście do naklejek wodnych lub jak kto woli - tatuaży na paznokcie. Nigdy nie skusiłam się na nie, ponieważ kompletnie nie wiedziałam jak się za nie zabrać, aż do momentu kiedy zobaczyłam ten filmik. Jest to świetna instrukcja, w jaki sposób wykonać sobie ten efektowny mancure.
Kupiłam wczoraj na targu świebodzkim na próbę 4 różne motywy naklejek (po 3 zł każdy) i już wiem, że nie żałuję tych 12 zł, bo efekt jest jak najbardziej wart każdej złotówki. Na pierwszy ogień poszedł mój ulubiony motyw, czyli koteczki. Wśród zakupionych wzorów mam jeszcze Myszkę Miki, Minionki i kolorowe piórka.
Muszę przyznać, że jest to świetna opcja dla tych, którzy nie potrafią malować wzorków na paznokciach, ale też dla tych, którzy ciągle lubią testować nowości na swoich paznokciach. Jest to tak szybkie i proste, że zdecydowanie częściej będę w ten sposób zdobić moje paznokcie. Wzorów jest cała masa, więc każdy manicure będzie niepowtarzalny !


4 komentarze:

  1. Bardzo podobają mi się Twoje prace :) Z pewnością będę tu zaglądać częściej i już teraz obserwuje :) Życzę Ci miłego dnia :)

    OdpowiedzUsuń