czwartek, 22 listopada 2012

1 urodziny bloga !

Dziś mija dokładnie rok, jak założyłam tego bloga. Z tej okazji bardzo specjalne zdobienie. Przez ostatnie 2 lub 3 miesiące trochę się opuściłam w prowadzeniu strony, ponieważ miałam spore problemy z nadążaniem za materiałem w szkole, w tym tygodniu miałam matury próbne, a do tego dwa tygodnie temu zmarła moja babcia. Teraz powoli wszystko wraca do normy. Wróćmy więc teraz do mojej pierwszej notki. Napisałam w niej, że przygodę ze zdobieniem zaczęłam od zdobienia trampkowego, które mnie zainspirowało. Cały ten rok nie zrobiłam tego zdobienia, chociaż obiecałam sobie, że je zrobię. Dziś nadeszła dobra okazja, aby spełnić moją obietnicę. Pazurki wymagały ode mnie dużo skupienia, ale myślę, że podołałam. Jestem z nich bardzo dumna.


Korzystając z okazji chciałaby podziękować SheLazY, za wyróżnienie mojego bloga w Liebster Blog Award. Niestety z powodu ostatnich wydarzeń, po prostu nie mogłam dołączyć do zabawy. Jestem jednak ogromnie wdzięczna za wyróżnienie i cieszę się, że mój blog został doceniony. Polecam Wam jej bloga. :)

Na koniec chcę podziękować osobom, które obserwują mojego bloga i pozytywnie komentują moje zdobienia, bardzo mi miło, że komuś się podoba to, co robię.

3 komentarze:

 1. Ogólnie nie przepadam za trampkami, czy innymi gorsecikami na paznokciach, ale bardzo fajnie Ci to wyszło:)

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo fajnie Ci wyszło to zdobienie, bardzo pozytywnie ;)
  masz fajnego bloga, godnego polecenia także nie ma tu za co dziękować ;]
  życzę powodzenia i żeby Ci się wszystko poukładało. pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Kocham trampki i to zdobienie wygląda genialnie:D

  OdpowiedzUsuń