środa, 15 października 2014

glamour fall nails

Która to już przerwa? Nie pamiętam, ale to już chyba norma na moim blogu. Ta kilkumiesięczna nieobecność była spowodowana letnią sesją, wakacjami, ale przede wszystkim najgorszym stanem moich paznokci od wielu lat. Paznokcie rozdwoiły się do połowy płytki i przy byle uderzeniu czy obcinaniu paznokcia rozwarstwienie się powiększało, wyglądało to okropnie. Szkoda, że nie zrobiłam wtedy zdjęcia, ono lepiej wyjaśniłoby mój problem.Podejrzewam, że była to reakcja na odstawienie odżywki Eveline 8w1, a dokładnie na odstawienie formaldehydu w niej zawartego, ponieważ dobrze się odżywiam i brałam witaminy.
Od kilku tygodni stosuję nieco zapomniane serum wzmacniające z witaminą C i wapniem z Lovely.
Niedawno zauważyłam, że dzięki niemu paznokcie bardzo urosły i przestały się tak tragicznie łamać. Taka mała buteleczka a działa cuda, śmiało mogę powiedzieć, że jest to mój KWC  ♥♥♥

Jako, że od kilku tygodni mamy jesień i na wszystkich portalach urodowych czy blogach zasypuje nas fala jesiennych zdobień, makijaży, stylizacji, to ja też przychodzę z propozycją jesienniego manicure. Dawno nie miałam ciemnego lakieru na paznokciach, więc dziś postawiłam na połyskujący granat i ciemne bordo. Dodałam do tego białą panterkę, czyli mój ulubiony i bardzo prosty wzór oraz małe kropeczki w kolorze ciemnego złota. Całość wyszła elegancko i odpowiada jesiennym trendom.1 komentarz: