poniedziałek, 30 marca 2015

nowości Golden Rose

Wybrałam się wczoraj na targ, żeby kupić w końcu wiosenne obuwie. Niestety jak zwykle wróciłam bez niczego. W ramach pocieszenia podeszłam do mojego ulubionego stoiska z zaopatrzeniem paznokciowym, gdzie udało mi się kupić 2 lakiery Golden Rose z serii Rich Color. Ku mojemu zaskoczeniu można je kupić za 5 zł a nie za 6,9 zł, jak na wysepkach tej firmy. Oczywiście nie dostaniemy tam wszystkich oferowanych przez Golden Rose kolorów, ale wybór i tak jest spory. Jeżeli mieszkacie we Wrocławiu lub okolicach, to znajdziecie je na targu świebodzkim w zadaszonej części targu.
Będąc kilka dni temu w pasażu grunwaldzkim kupiłam na wysepce Golden Rose bardzo zachwalaną odżywkę Black Diamond Hardener. Usłyszałam o niej na youtubowym kanale Red Lipstick Monster, gdzie Ewa zrobiła test właśnie odżywki Black Diamond i Oxygen. Po filmiku skusiłam się na tę czarną, dlatego że bardzo potrzebuję silnego odbudowania i wzocnienia płytki paznokcia. Jestem po pierwszej aplikacji, która przebiegła bardzo sprawnie, odżywka wysycha szybko i ładnie nabłyszcza paznokcie. Poddam się tej kuracji i z pewnością dam znać jakie są jej rezultaty :)
A dziś dołączam lekkie zdobienie z użyciem moich nowych nabytków, jakim jest śliczny blady róż, powiedziałabym, że jest nawet wybielony oraz ciemne klasyczne bordo.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz